ÖN BİLGİLENDİRME FORMU

MADDE 1 – SATICI BİLGİLERİ (Bundan sonra “SATICI” olarak anılacaktır.)

Ünvanı: Owl Vape
Adresi: 0
Telefon: 0535 742 05 03
E-posta adresi : 0000@gmail.com

MADDE 2 – ALICI BİLGİLERİ (Bundan sonra “ALICI” olarak anılacaktır.)

Adı,Soyadı/ Ünvanı :
Adres :
E-Posta :

MADDE 3- SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜN BİLGİLERİ

İşbu kısımda sözleşme konusu ürün ya da ürünlerin temel özellikleri açıklanmaktadır.

Ürün Adı Adet Birim Fiyat(KDV Dahil) Toplam Fiyat(KDV Dahil)

Ürün Toplamı:
Gönderim ücretleri:
Ödeme Toplamı:
Ödeme Şekli:
Taksit: 1
Tutar:

Sipariş edilen ürünler 7 iş günü içinde ALICI’nın belirtmiş olduğu teslimat adresine kargolanacaktır. Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücreti sadece Türkiye içi teslimatlarda SATICI, aksi koşullarda ALICI tarafından ödenecektir.

MADDE 4- GEÇERLİLİK SÜRESİ

İşbu formda yer alan ürün ya da hizmete ilişkin olarak tüketiciye sunulan tüm bilgiler ve vaatler bu sipariş için ürün satış anından teslim anına kadar geçerlidir.

MADDE 5- CAYMA HAKKI

Tüketici; mal satışına ilişkin mesafeli sözleşmelerde, teslim aldığı tarihten itibaren 7(yedi) gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanımından kaynaklanan masraflar satıcıya aittir.
Cayma hakkının kullanılması için süre içinde SATICIya yukarıda bildirilen faks, telefon veya eposta ile bildirimde bulunulması ve ürünün Mesafeli Satış Sözleşmesinin 6. madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Cayma Hakkı kapsamında yer alan iade usulleri Mesafeli Satış Sözleşmesinde yer almaktadır. Süresi içerisinde herhangi bir nedenle iade edilen ürünün kargo bedeli SATICI tarafından karşılanacaktır.

MADDE 6- GEÇERLİLİK

İşbu ön bilgilendirme formu, elektronik ortamda Tüketici tarafından okunarak kabul edildikten sonra tüketici sözleşmesi kurulması aşamasına geçilecektir.

MADDE 7- YETKİLİ MAHKEME

Tüketici; şikâyet ve itirazları konusunda başvurularını, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tarafından her yıl Aralık ayında belirlenen parasal sınırlar dâhilinde tüketicinin mal veya hizmeti satın aldığı veya ikametgâhının bulunduğu yerdeki tüketici sorunları hakem heyetine veya tüketici mahkemesine yapabilir.
İşbu Ön Bilgilendirme ticari amaçlarla yapılmaktadır.
SATICI : Owl Vape
ALICI :
TARİH :