Sitemiz esigara kullanıcılarına uygun fiyat ve kaliteli tedarik amacı ile kurulmuştur, amacımız sigarayı bırakma sürecinde tüm ihtiyaçlarınızın uygun fiyatlarla karşılanacağı, güvenilir bir platform yaratmaktır, Ürünler ürün yurt dışı fiyatına yakın ilave ithalat- taşıma masrafları eklenerek sizlere sunulmaktadır.

Siparişlerinizde adres / irtibat bilgilerinizi (İsim – telefon- “mahalle bilgisi” de içeren adres) doğru olarak belirtin,

e-mail adresinizi / cep telefonunuzu doğru yazınız , Siparişinizi onaylamayı unutmayın ve siparişinizin bize ulaştığına dair gönderilen e-postamızın / SMS mesajının size ulaştığını kontrol ediniz. İlave taleplerinizi sipariş sırasında mesaj formunu kullanarak olarak iletiniz.

Siparişleriniz günlük 14:00 a kadar ödeme tamamlandığı taktirde aynı gün içersinde kargolanır, kargo bilgisi tarafınıza email /SMS ile iletilir. (kargo firması sitesinden alınan takip no iletimi akşam 5-7 saatlerininde olacaktır), ödeme ulaşımı ve siparişin güncel durumu email /SMS olarak gelecek mesajlar ile veya sitede sipariş geçmişinizden takıp edilebilir.

Tüm ürünler tamamen kontrol edilerek çalışır durumda gönderilmektedir, üreticiden komple kapalı gelen ürünler orijinal kapalı hali ile gönderilir, siparişinizden farklı veya hasarlı / arızalı ürün ile karşılaşılmaz. Kullanılmamış veya arızalı ürünler iade ve/veya değişim garantisi altındadır. Hasar gördüğüne inandığınız kargo paketlerini teslim almayınız.

Likitlerimiz orijinal ürünlerdir, piyasada satılan ve orijinal olmayan likitleri kullanmayın – sağlığınızı riske atmayın, sitemizden satın aldığınız ve Orijinal olmadığına inandığınız likitler – kullanılmamış durumda ise – ve güvenlik sebebi ile alım tarihi 3 günü geçmemiş ise koşulsuz iade alınır. İadeler, orijinal ambalajı içinde yapılmalıdır. Orjinal kutusu açılmış, ambalajı bozulmuş, orijinal kutuya koli bandı, kargo etiketi yapıştırılmış, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ürünler iade alınmaz.

Satın aldığınız ürün ile ilgili bir sorununuz var ise , iletişim bölümünde bize ulaşınız.

İADE VE DEĞİŞİMDE veya teknik destek talebinde oluşacak KARGO maliyeti ALICIYA AİTTİR.

Kapalı paket olarak gönderilen ürünler , içine likit konmadan ilk açılışta hasarlı durumda ise (DOA – dead on arrival) iade alınır, içine likit konmuş atomizer veya kullanılmış pillerin (Yurt dışında da bu şekilde olduğu gibi ) iadesi yoktur.

Alışveriş sonrası bir sorunla karşılaştığınızda İletişim formunu kullanınız, En kısa sürede cevap verilecektir.

İletişim bölümünden yapacağınız mesajlaşma ile onaylanan iade ürünleri orjinal ambalajında geri gönderiniz. İade sırasında yetersiz paketleme ile zarar görmüş ürünler iade alınmaz, İadeler, orijinal ambalajı içinde yapılmalıdır. Orjinal kutusu açılmış, ambalajı bozulmuş, orijinal kutuya koli bandı, kargo etiketi yapıştırılmış, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ürünler iade alınmaz. Taşıma sırasında zarar görmesini önlemek için lütfen dış koruyucu ambalaj kullanın. Kullanılmış ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Bu sitenin içeriği 18 yaşından küçüklerin görüntülemesi için uygun değildir.